آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه سوریبه گزارش خبرنگار ایرنا، پیرحسین کولیوند بعد از ظهر سه شنبه در بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری افزود: از این تعداد تاکنون 24 مورد قطع عضو در کشور داشته ایم که 158 نفر از موارد سوختگی از نوع درجه متوسط و شدید( درجه دو و سه) بوده است و 157 نفر دچار آسیب در ناحیه چشم شده اند.
وی گفت: 65 درصد از مصدومان حوادث چهارشنبه سوری -امروز- در گروه سنی 6 تا 18 سال بوده اند.
کولیوند اضافه کرد: از مجموع 464 نفر مصدوم حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری که در چند روز گذشته ثبت شده است، 135 نفر از صبح امروز- سه شنبه- دچار آسیب شدند که 56 نفر از این تعداد دچار سوختگی درجه دو و سه شده اند و 5 نفر از آسیب دیدگان امروز دچار قطع عضو شده اند و چهار نفر از این افراد هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند. 50 نفر این مصدومان نیز هم اکنون در بخش های عادی بیمارستان ها بستری هستند.
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: بیشترین مصدومان حوادث امروز با تعداد 39 نفر در تهران بوده است که تقریبا مشابه سال گذشته است.
وی ادامه داد: یکی از مصدومان بستری در بیمارستان مطهری تهران وضعیت خوبی ندارد.

* دو کشته حوادث چهارشنبه سوری

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز به خبرنگار ایرنا در مرکز عملیات بحران وزارت بهداشت گفت: حوادث چهارشنبه سوری تا ساعت 17و و 30دقیقه سه شنبه دو کشته داشته که یکی از آنها دیروز در زنجان رخ داد و یک نفر نیز امروز در تهران به علت شدت سوختگی جان باخته است.

ادامه دارد…
اجتمام *3377*1933*3063انتهای پیام /*