اجازه نمی دهیم اراذل و اوباش نظم و امنیت جامعه را بر هم بزنندبه گزارش دریافتی ایرنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، یدالله موحد روز سه شنبه در دیدار با رئیس دادگاه عمومی شهرستان رابر که با حضور دادستان کرمان و جمعی از مقامات قضائی استان برگزار شد، بر رسیدگی خارج از نوبت به پرونده های مهم که منجر به جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه می شود تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه با عوامل پرونده های خشن با قاطعیت برخورد قضائی خواهد شد تصریح کرد: اشد مجازات در انتظار تولید و توزیع کنندگان مشروبات الکلی است.
رئیس کل دادگستری استان کرمان ضمن تاکید بر تسریع در رسیدگی به پرونده های جناحی عنوان کرد: پرونده مرگ مشکوک جوان رابری در حال بررسی است و در این رابطه چند مظنون دستگیر شده و تحقیقات تکمیلی در این رابطه با قید فوریت در حال انجام است.
رئیس شورای قضائی استان کرمان خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی همواره یار و حامی مظلومان بوده و اجازه نخواهیم داد عده ای از اراذل و اوباش نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.
** پلیس با قاطعیت به جرائم پاسخ دهد
این مقام ارشد قضائی استان کرمان تصریح کرد: دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در کنار سیستم قضائی باید با قاطعیت تمام بموقع و مناسب به جرائم پاسخ دهند تا مردم دچار نگرانی نشوند.
وی با اشاره به اینکه هدف نهایی همه مسئولان در بخش های مختلف خدمت به جامعه و مردم است افزود: قضات ضمن حفظ استقلال کار قضائی باید با همدلی و هماهنگی با سایر نهادها و ادارات در راستای حل مشکلات مردم و جامعه تلاش کنند.
رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: قضات با اجرای احکام و حدود الهی همواره از جامعه و مردم دفاع می کنند.
خبرنگار : نجمه حسنی* انتشار : بهنام احمدی
3029/ 5054انتهای پیام /*