ارتقای هتلینگ مراکز درمانی با کمترین هزینه منجر به افزایش کیفیت خدمات دهی شده استبه گزارش روزیکشنبه ایرنا ازسازمان تامین اجتماعی، سیدتقی نوربخش پس از افتتاح و بازدید از نمایشگاه ارتقای هتلینگ مراکز درمانی تامین اجتماعی در محل این سازمان، ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر و یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، افزود: این نمایشگاه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح شده و گوشه هایی از تلاش های صورت گرفته برای ارتقای خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی به نمایش درآمده است.
وی ارتقای هتلینگ مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی را اقدامی بسیار موثر و مفید برای بهبود و ارتقای خدمات درمانی و افزایش رضایتمندی مردم از مراکز درمانی تامین اجتماعی ارزیابی کرد.
وی با بیان این که پروژه های ارتقای هتلینگ با نهایت دقت درهزینه ها اجرایی شده است، گفت: مدیران وکارکنان حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور بهترین راهکارها را مدیریت مصارف در اجرای این پروژه اتخاذ کردند و هزینه های صرف شده برای اجرای برنامه های ارتقاء هتلینگ در تمامی بیمارستان های تأمین اجتماعی کمتر از ٢٠٠ میلیارد تومان است و با اجرای این برنامه شاهد استفاده بیشتر و مفیدتر از فضای درمانی هستیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اجرای پروژه ارتقای هتلینگ را یکی از اقدامات برجسته این سازمان ارزیابی کرد و ادامه داد: این پروژه عملیاتی طی ٣ سال درحال انجام است و با اجرای آن بازسازی و نوسازی مراکز درمانی فعال این سازمان است انجام می شود.
نوربخش اظهار داشت: بسیاری از مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی از نظر فضای فیزیکی و ساختمانی و همچنین تاسیساتی و تجهیزاتی نوسازی شدند و آخرین استانداردهای مورد نیاز در مراکز درمانی اجرا شد.
وی افزود: پروژه ارتقای هتلینگ درچهارمحورتجهیزات وامکانات، رفاه و بهداشت، تاسیسات و ساختمان به اجرا درآمده است و اجرای این پروژه با برنامه ریزی اصولی و استاندارد سازی همراه بوده است.
نوربخش اضافه کرد: به منظور اثربخشی وموفقیت بیشتراین برنامه، کتاب هایی برای راهنمای اجرای برنامه ارتقای هتلینگ، فرآیند اجرای برنامه و حفظ و نگهداری هتلینگ مراکز تهیه شده است.
وی ادامه داد: مدیران درمان استان ها و بیمارستان های تامین اجتماعی این کار ارزشمند را با کمترین هزینه انجام دادند.
به گزارش ایرنا، برنامه ارتقای هتلینگ (خدمات بیمارستان به بیمار بستری) در سال ٩٤ در ٢٢ مرکز درمانی تامین اجتماعی آغاز شد و در سال نیز ٩٥ در ٤٧ بیمارستان به اجرا در آمد. این برنامه تا پایان سال 96 در تمامی بیمارستان های تأمین اجتماعی به طور کامل به اتمام خواهد رسید.
سازمان تامین اجتماعی همزمان با دهه مبارک فجر 33 طرح بیمه ای و درمانی در سراسر کشور ر افتتاح یا کلنگ زنی می کند.
اجتمام *1724* 7268
تنظیم: مهناز بیرانوند * انتشار: حسین فتح الهی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*