استقرار30 تکنسین اورژانس همزمان با شهرآورد پایتخت در ورزشگاه آزادیمحمد کرم درآبادی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری شهرآورد 86 پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران اظهار کرد: از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه(10اسفندماه )30تکنسین اورژانس به همراه 10 دستگاه آمبولانس، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 2 دستگاه خودرو فرماندهی در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه آزادی مستقر می شوند.
وی اظهار کرد: تکنسین های اورژانس در جایگاه تماشاگران، پارکینگ ها، مسیرهای ورودی منتهی به ورزشگاه و همچنین در کنارزمین چمن ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعدادی از تماشاگران شهرستانی از شب قبل در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر می شوند یک دستگاه آمبولانس به منظور تامین سلامت این افراد در محل مستقر می شود.
وی ازهمه هواداران این 2 تیم پرطرفدار فوتبال خواست که همچون مسابقات گذشته با تکنسین های اورژانس همکاری کرده و در صورت نیاز به خدمات درمانی اورژانس می توانند مراتب را به سامانه 115 و یا تیم های مستقر یافته در محل اطلاع دهند.
هشتاد و ششمین شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس قرار است روز پنج شنبه از ساعت 15 و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7243 / 1539انتهای پیام /*