افتتاح 155 واحد مسکن مددجویی در لرستانبه گزارش خبرنگار ایرنا، معاون مشارکت بهزیستی لرستان در آیین افتتاح یکی از این واحدها در شهرستان سلسله در جمع خبرنگاران، با اشاره به افتتاح همزمان 155 واحد مسکن مددجویان بهزیستی لرستان، اظهار کرد: برای ساخت 27 واحد مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی سلسله مبلغ 2 میلیارد و 180 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض در اختیار مددجویان قرار گرفته است.
مراد سیفی با اشاره به افتتاح 155 واحد مسکن مددجویی در سطح استان، عنوان کرد: برای احداث این واحدها نیز مبلغ 13 میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض به مددجویان استان پرداخت شده است.
وی با اشاره به لزوم مشارکت خیران در ساخت مسکن مددجویان، خاطرنشان کرد: منابع بهزیستی محدود است و برای تکمیل و احداث مسکن برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی نیازمند مشارکت مردم نوع دوست و خیران هستیم.
در حال حاضر بیش از 2 هزار و 400 خانوار تحت پوشش بهزیستی شهرستان سلسله قرار دارند و از خدمات این نهاد حمایتی بهره می برند.
شهرستان سلسله با 75هزار نفر جمعیت یکی از شهرستانهای استان لرستان است که مرکز آن شهر الشتر است.
این شهرستان از شمال به شهرستان دلفان، از جنوب به شهرستان خرم آباد و از شرق به شهرستان بروجرد محدود است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7265/6060
خبرنگار: زهرا جمشیدی نسب**انتشاردهنده:محمد علیدوستیانتهای پیام /*