امام جمعه مرند: 22 بهمن روز اقتدار و عزت ایران و اسلام استبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی نعمت زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهرستان با اشاره به تفاوت های انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب ها افزود: با وجود تحریم ها و فشارهای دشمنان علیه جمهوری اسلامی مردم با همان شور از انقلاب اسلامی ایران دفاع می کنند و در سخت ترین شرایط پشتیبان آن هستند.
وی اظهار کرد: دشمنی با ایران به خاطر خداپرستی مردم ایران است و این مردم هیچ گاه از ظالم حمایت نخواهند کرد.
خطیب نماز جمعه مرند یادآوری کرد: مردم ایران در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن امسال، سیلی محکم دیگری بر یاوه گویان و دشمنان خواهد زد.
حجت الاسلام نعمت زاده با اشاره به بصیرت مردم ایران برای حضور در صحنه ها در مواقع خاص، ادامه داد: شرکت در راهپیمایی حداقل کاری است که می ‌توان برای حمایت از اسلام و انقلاب انجام داد.
وی گفت: مردمی که برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) جانشان را فدا می ‌کنند، به طور قطع در روز 22 بهمن، برگ زرین دیگری در تاریخ این انقلاب رقم خواهند زد.
حجت الاسلام نعمت زاده همچنین به سالروز صدور فرمان اعدام سلمان رشدی از سوی امام راحل اشاره کرد و افزود: به علت توهین این فرد به پیامبر اسلام(ص) امام خمینی(ره) با قدرت این دستور را صادر کرد و این فرمان نیز مورد حمایت مسلمانان جهان هم قرار گرفت چرا که عزت مسلمانان از اسلام است.
شهرستان مرند با بیش از 240 هزار نفر جمعیت در 70 کیلومتری شمال غرب تبریز واقع شده است.
تنظیم کننده: پرویز بابائی ** انتشار دهنده: عزیزی راد
8023/518انتهای پیام /*