امام جمعه موقت بستان آباد بر پاسداری از ارزش های نظام تاکید کردبه گزارش ایرنا، حجت اسلام احمد تقی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه بستان آباد با اشاره به توطئه های رنگین دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: برای به بار نشستن انقلاب اسلامی خون های زیادی ریخته شده و حفاظت و پاسداری از آن وظیفه ملی و دینی ما است.
وی با بیان اینکه هنوز دشمنی های استکبار علیه کشور ما تمام نشده و هر روز ابعاد جدیدی به خود می گیرد، اظهار کرد: در سایه وحدت و همدلی مردم و مسئولان و حرکت در مسیر ولایت امروز دشمنان نتوانسته اند به اهداف پلید خود دست یابند.
امام جمعه موقت بستان آباد با اشاره به حوادث اخیر در تهران و شهادت تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیج از دستگاه قضایی خواستار برخورد جدی با عاملان شهادت این نیروها شد.
حجت الاسلام تقی زاده با اشاره به سالروز شهادت آیت الله محلاتی و جمعی از نمایندگان مجلس و مسئولان در حادثه حمله هواپیماهای جنگنده صدام به هواپیمای مسافربری در اول اسفند سال 64، افزود: تاریخ نشان داده دشمنان برای ترور و کشتار بوسیله عوامل و ایادی خود هیچ وقت کوتاهی نکرده اند.
وی گفت: پیشرفت روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی برای دشمنان سخت و گران بوده و آنان هیچ وقت نخواسته اند اقتدار کشور ما را قبول کنند.
حجت الاسلام تقی زاده با اشاره به ایجاد حوزه علمیه خواهران در این شهرستان افزود: حوزه علمیه خواهران این شهرستان از بین واجدین شرایط تا 15 اسفند سال جاری طلبه خواهر پذیرش می کند.
7239/8023/518انتهای پیام /*