بودجه 820 میلیارد ریالی می‌تواند توسعه شهری دوگنبدان را متحول کندبه گزارش ایرنا، غلامرضا تاجگردون روز جمعه در نشست بررسی روند طرح‌های توسعه شهری دوگنبدان افزود: این میزان اعتبار از محل اعتبارات ملی، تملک و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد، توازن و سایر منابع برای اجرای طرح‌های توسعه این شهر در نظر گرفته است.
وی شرط اول تحقق توسعه و زیباسازی شهر دوگنبدان را همدلی بیشتر مسئولان دانست.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های خوب موجود نیازمند هنر مدیریت برای بهره‌وری مطلوب است.
تاجگردون ابراز داشت: بیشترین میزان اعتبار تصویب شده برای تمام دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد مربوط به شهرداری دوگنبدان است که این امر انتظار را برای شتاب بخشی به تکمیل طرح‌های عمرانی بیشتر کرده است.
نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 80 درصد از مردم شهرستان نفتخیز گچساران در شهر دوگنبدان سکونت دارند گفت: توسعه فضای سبز، ایجاد پارک‌های محله‌ای، جدول‌گذاری، پیاده‌روسازی از اولویت‌های مسئولان برای رفاه مردم باشد.
شهردار دوگنبدان در این نشست گفت: 154 میلیارد ریال از اعتبارات طرح‌های عمرانی این شهر در سال جاری اختصاص یافته است.
مسعود ظفری افزود: ساخت پارک و دریاچه مصنوعی 6.5 هکتاری با 47 میلیارد ریال اعتبار و 65 درصد پیشرفت فیزیکی، بهسازی معابر با 79 میلیارد ریال، جاده سلامت با 24 میلیارد ریال، احداث نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی در 2 نقطه، تجهیز کشتارگاه با 17 میلیارد ریال، پیاده‌روسازی با 43 میلیارد ریال و ساخت پارکینگ در بهشت‌زهرا از مهمترین طرح‌های در دست اجرای توسعه شهری دوگنبدان است.
دوگنبدان مرکز شهرستان 124 هزار نفری گچساران است.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110انتهای پیام /*