ترافیک در جاده کندوان سنگین استمهدی صفایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون ترافیک در هر 2 مسیر شمال به جنوب و برعکس کندوان حد فاصل مرزن آباد تا تونل کندوان سنگین است.
وی ادامه داد : وضعیت ترافیک در حد فاصل دزدبن تا ولی آباد و محدوده شهر مرزن آباد ، سیاه بیشه ، پل زنگوله و هزارچم نیز به مراتب سنگین تر از بقیه مسیرهاست.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس از رانندگان خواست با توجه به ترافیک سنگین در مسیر ، با صبر و حوصله و با رعایت سرعت مطمئن رانندگی کنند و تمامی وسایل مورد نیاز را نیز به همراه داشته باشند.
وی همچنین از آمادگی سه تیم راهداری در مسیر این جاده در مازندران در دهنه شمال تونل کندوان ، ولی آباد و پل زغال خبر داد که در صورت نیاز وارد عمل خواهند شد.
کرمعلی اسدی ، مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را ابری اعلام کرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه 22 درجه سانتی گراد است.
حدود 80 کیلومتر از مسیر 160 کیلومتری جاده کوهستانی چالوس – کرج(کندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز است که بیش از 15 تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد.
1295/ 1602/1899انتهای پیام /*