توزیع کنندگان موادمحترقه و سارقان صندوق نذورات مسجد در آستارا و تالش دستگیرشدندسرهنگ رسول عزیزی فرمانده انتظامی آستارا عصر سه شنبه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با عاملان تهیه و فروش مواد محترقه، 40 هزار و 483 عدد انواع مواد محترقه از پنج نوجوان و جوان 15 تا 40 سال کشف و این افراد دستگیر و به محاکم قضایی معرفی شدند.
وی ادامه داد: برخورد قاطعانه با افراد معدودی که با رفتارهای غیرقانونی و پر خطر برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند و با پرتاب مواد محترقه و آتش‌زا، نظم و امنیت عمومی شهر را مختل می‌کنند، مطالبه‌ مردم از متولیان برقراری نظم و امنیت است.
عزیزی با توصیه به شهروندان برای کنترل فرزندان خود از آنان خواست تا احترام به حقوق هموطنان را فراموش نکنند و رفتارهای پرخطر را تفریح به شمار نیاورند تا شاهد وقوع حادثه ناگوار نباشیم.

** سارقان صندوق نذورات مسجد در تالش دستگیر شدند
فرمانده نیروی انتظامی تالش نیز از دستگیری 2 سارق صندوق نذورات مسجد دهستان طولارود این شهرستان خبر داد.
سرهنگ عباس اسماعیلی به خبرنگار ایرنا گفت: تعدادی از ساکنان طولارود تالش پس از مشکوک شدن به رفت و آمد 2 فرد غیر بومی، آنها را در حین سرقت، دستگیر و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.
وی افزود: با وصول گزارش سرقت از صندوق نذورات مسجد به مرکز فوریت های پلیس 110، ماموران انتظامی پاسگاه طولارود جهت بررسی موضوع به محل عازم و در بررسی های مقدماتی، آلات و ابزار سرقت از جیب متهمان کشف شد و سارقان به بزه خود اعتراف کردند و به محاکم قضایی معرفی شدند.
شهرستان های آستارا و تالش در غرب استان گیلان قرار دارند.
7106 / 7124 /2007 / 7105انتهای پیام /*