حادثه رانندگی و تخریب واحد مسکونی در سرپل ذهاب 2کشته و 2زخمی برجاگذاشتمازیار طهماسبی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ، زمان وقوع این حادثه را ساعتی 14امروز و علت آن را نیز سرعت زیاد خودرو و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه عنوان کرد.
وی اظهار کرد: سرنشینان این وسیله نقلیه پس از برخورد با یک منزل مسکونی در روستای حبیبوند، به علت شدت صدمه برای ادامه وضعیت درمان به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب اعزام می شوند.
وی بیان کرد: یکی از سرنشینان این خودرو به علت شدت جراحت وارده پس از اعزام به بیمارستان جان خود را از دست داد و بقیه مصدومان در حال مداوا هستند.

***جان باختن یک کارگر
رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب همچنین از کشته شدن یک کارگر در حین عملیات تخریب یک واحد مسکونی در این شهرستان خبر داد.
طهماسبی اضافه کرد که ظهر امروز یک منزل مسکونی که طبق نظر کارشناسان بنیاد مسکن تخریبی اعلام شده بود، در حال انجام عملیات تخریب توسط کارگران فرو ریخت که در این حادثه یکی از کارگران آسیب جدی دید که پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت آسیب دیدگی جان باخت.
سرپل ذهاب با بیش از 90 هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه دارای 310 کیلومتر راه اصلی و فرعی است.
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود 90 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.
7079/7399/3033 خبرنگار:سیروس صدیقی چگینی **انتشار دهنده:فرزاد نویدیانتهای پیام /*