خواهران ووشوکار تیم ملی ایران در بین امدادگران حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوجپرواز شماره 3704 شرکت هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه 29 بهمن ماه تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد.
این هواپیما از نوع «ای تی آر 72» پس از 55 دقیقه پرواز از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام نهادهای ذیربط خبر سقوط آن در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم در 14 مایلی فرودگاه یاسوج اتفاق می افتد.
امدادگران جمعیت هلال احمر و بالگرد نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز (سه شنبه) موفق به شناسایی محل دقیق سقوط هواپیمای مسافری تهران – یاسوج در ارتفاع بالای چهار هزار متر در منطقه «نوقل» یاسوج شدند.
خواهران منصوریان که اهل شهرستان سمیرم اصفهان هستند، از کسانی بودند که از همان روز نخست و بعد از سقوط هواپیما برای کمک و یاری رساندن در محل حادثه حضور پیدا کردند.
شهربانو که چهار مدال طلای قهرمانی جهان را در کارنامه دارد در این خصوص گفت: این کوه را بارها در فصل تابستان آمده بودیم اما در زمستان به خاطر خطرات و وجود یخچال های خطرناکی که داخل این کوه وجود دارد، نمی توان صعود کرد.
وی اظهار داشت: خدا را شکر می کنیم که تا این لحظه توانسته ایم بخشی از کوه را بالا بیایم و در ادامه بالاتر هم خواهیم رفت و امیدوارم که بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم تا کمک حال دوستان امدادگر در هلال احمر باشیم.
سهیلا خواهر کوچکتر شهربانو که طلای جام جهانی و برنز قهرمانی آسیا را یدک می کشد نیز اظهار داشت: من و خواهم به خاطر آشنایی زیادی که با این کوه و مسیرها داریم به عنوان بلد راه به بالای کوه آمده ایم و هر کمکی که از دستمان برآید انجام خواهیم داد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**1545انتهای پیام /*