خودروهای سنگین 13 فروردین در محورهای برون شهری ایلام تردد نکنندبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار کرد: فردا در 13 فروردین ماه، تردد برای کلیه خودروهای کامیون، کامیونت تریلی و موتورسیکت در کلیه محورهای مواصلاتی برون شهری ممنوع و رانندگان رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را در دستور کار خود قرار دهند.
وی افزود: تمامی عوامل پلیس راه در آماده باش 100 درصدی بوده و به شکل گشت محسوس و نامحسوس در سطح محورهای مواصلاتی نسبت به روان سازی ترافیک اقدام خواهند کرد.
رئیس پلیس راه ایلام تاکید کرد: ماموران پلیس راه در روز طبیعت با تخلفات حادثه ساز همچون (سبقت غیر مجاز – سرعت غیر مجاز – انحراف به چپ – استفاده از تلفن همراه – حرکات مارپیچ و استفاده نکردن از کمربند ایمنی توسط راننده و سرنشینان) برخورد بدون اغماض داشته و اجازه حمل مسافر با وانت و کامیون را به رانندگان این دسته از وسایل نقلیه نخواهد داد و بر اساس قانون از ادامه حرکت چنین خودروهایی جلوگیری خواهند کرد.
سرهنگ همتی زاده یادآور شد: عموم رانندگان با برنامه ریزی مناسب بازگشت از سفر را به ساعات پایانی موکول نکنند و با رعایت صبر و حوصله و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب بی مورد رانندگی کرده تا انشاءالله شاهد تصادفات دلخراش رانندگی در سطح جاده ها نباشیم.
6119انتهای پیام /*