خیران زنجانی درجشن نیکوکاری 42 میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردندبه گزارش ایرنا، هدایت صفری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: 84 درصد کمک های خیران زنجانی به جامعه هدف کمیته امداد استان غیر نقدی و 16 درصد نقدی بوده است.
وی یادآوری کرد: طبق برنامه هدف گذاری انجام شده از مجموع منابع موردنیاز برای خدمت‌رسانی به گروه های هدف این نهاد در روزهای پایانی سال 50 میلیارد ریال از محل مشارکت خیران جشن نیکوکاری تامین شود.
صفری افزود: بر این اساس جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب جشن نیکوکاری برای تامین مایحتاج مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تا روزهای پایانی سال ادامه دارد.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: با استمرار مشارکت خیران زنجانی در جشن نیکوکاری، برنامه هدف‌گذاری شده این نهاد برای برطرف کردن نیازهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در آستانه سال نو محقق می شود.
وی بیان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در 755 پایگاه جشن نیکوکاری مدارس این استان از طریق اولیای آموزشگاه ها و با نظارت این نهاد بین دانش آموزان نیازمند در حال توزیع است.
این مسئول خاطرنشان کرد: بیشتر کمک‌های جمع‌آوری‌شده از پایگاه های کمیته امداد بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده و این کار تا پایان سال به پایان می رسد.
به گزارش ایرنا، نیکوکاران استان می‌توانند با شماره گیری #024*8877* از طریق تلفن همراه یا مراجعه حضوری به مراکز نیکوکاری و دفاتر کمیته امداد در سطح استان یا تماس تلفنی با شماره 33778195 برای کمک به ایتام و نیازمندان مشارکت کنند.
هم اکنون 24 هزار و 647خانوار با جمعیت 42 هزار و 373 نفر از خدمات مستمر و غیرمستمر کمیته امداد استان زنجان برخوردار هستند و این تعداد شامل 13 هزار زن سرپرست خانوار، 18هزار سالمند، سه هزار و 453 دانشجو و دانش ‌آموز و 659 بیمار خاص و سرطانی است.
7320/6085انتهای پیام /*