دستفروشان پیاده راه میدان امام همدان جمع آوری شدندمحمدرضا فیضی منش روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: این طرح در راستای نامگذاری همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیایی 2018 و بهره برداری از پیاده راه میدان حضرت امام خمینی (ره) اجرا شده است.
وی اجرای این طرح را از خواست های مهم شهروندان اعلام کرد و از دستفروشان خواست ضمن پایبندی به قوانین شهری از هرگونه بساط گستری در ساعات روز در پیاده راه میدان امام خمینی(ره)، بوعلی و اکباتان خودداری کنند.
مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان ادامه داد: دستفروشان فقط در طرح شب بازار پیاده راه بوعلی، اکباتان و بازار روزها، مجاز به دستفروشی هستند.
وی بر استمرار این طرح و همکاری بساط گستران با ماموران رفع سد معبر تا رسیدن به نقطه مطلوب تاکید کرد و یادآور شد: واحد رفع سد معبر بدون هیچگونه تبعیض و در راستای قانون با برهم زنندگان نظم شهری برخورد می کنند.
به گزارش ایرنا، در ایام نوروز امسال طرح جمع آوری دستفروشان مناطق گردشگری گنج نامه و آرامگاه باباطاهر همدان در راستای اجرای تبصره 1 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها توسط واحد رفع سد معبر و با همکاری نیروی انتظامی انجام شد.
7520/2090انتهای پیام /*