دشمن با تهاجم فرهنگی به جنگ اعتقادات جوانان رفته استبه گزارش ایرنا حجت الاسلام عبداله حاج صادقی روز دوشنبه در محل معراج شهدای اهواز در جمع خبرنگاران با ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام ، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را از ضرورت ها برشمرد و اظهار کرد: در فرهنگی دینی و قرآنی شهید تنها زنده نیست بلکه احیا کننده و حیات بخش جامعه اسلامی است.
وی حضور در جوار شهدای گمنام را برای جوانان و نسل جدید حیات بخش برشمرد و افزود: از دلایل اصلی حضور در این مکان های مقدس و در کنار پیکرهای مطهر شهدای گمنام، کسب حیات است و جوانان باید بدانند آنچه که در این مکان ها پیدا می شود، حیات طیبه است.
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: شهدا درجه بالایی داشته و شاید به حضور ما در این مکان های مقدس نیاز ندارند بلکه این ما هستیم که به شهدا نیازمندیم و باید همواره راه شهدا را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.
وی بیان کرد: آینده روشن، مصون بودن در برابر دشمن، عزت و عظمت رهبرمعظم انقلاب و این نظام اسلامی و رفع مشکلات اقتصادی کشور در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و حرکت در مسیر آرمان های شهدا است.
حجت الاسلام حاجی صادقی سپاه پاسداران را سنگرنشین خط مقدم پاسداری از انقلاب دانست و گفت: سپاه پاسداران درهر نقطه ای از این جهان که انقلاب تهدید شود حضوری فعال خواهد داشت.
وی همچنین افزود: هدف اصلی سپاه از برنامه ریزی برای حضور راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، تحکیم ایمان و اساس فکری ملتی است که در دفاع از انقلاب تاکنون موفق کرده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سپاه خادم مردم بوده و بهترین خدمت به مردم را مجهزکردن آنها نسبت به توطئه های دشمنان می داند و بهترین جا برای این خدمت، کنار شهدا بودن است.
وی ادامه داد: بزرگترین خدمت به مردم این است که آنها را در سنگر نشینی یاری کرده و در برابر تهاجم فرهنگی دشمن در امان بداریم.
حجت الاسلام حاج صادقی همچنین در حاشیه بازدید از نمایشگاه هوافضای سپاه در پادگان شهید حبیب الهی اهواز گفت: همان گونه که در دوران دفاع مقدس با حضور در صحنه توانستیم نقش آفرینی کنیم و از خمپاره آغاز کرده و تا ساخت موشک دوربرد پیش رفتیم، برای فتح بیت المقدس از دست رژیم اشغالگرقدس نیز آمادگی لازم را داشته و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستیم.
وی گفت: این دستاوردهای بزرگ برای ملت دلگرمی و وفاداری، برای رهبری میثاق و آمادگی و برای دشمنان وعده نابودی به دنبال دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: دشمن بهتر از ما می داند که جوانان نسل امروز، هم شور و هیجان انقلاب را دارند و هم بصیرت آنها بیشتر است و این روحیه انقلابی نفوذ پذیر نیست.
حجت الاسلام عبداله حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور روز دوشنبه با حضور در اردوگاه راهیان نور شهید مسعودیان اهواز از نزدیک خدمات رسانی به راهیان نور را مشاهده کرده و پس از آن با حضور در مزار شهدای گمنام در معراج شهدا نسبت به مقام شامخ این شهدای والا مقام اداری احترام کردند. بازدید از گروه تلویزیونی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان، نمایشگاه هوافضای سپاه در پادگان شهید حبیب الهی اهواز و دیدار با ایت ا… موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در خوزستان از دیگر برنامه های نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئول بسیج طلاب سپاه بود.
در این بازدیدها سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان و جمعی از مسئولان نظامی استان آنها را همراهی می کردند.
7152/ 6037انتهای پیام /*