دیدار با کیخسرو خروش در روزهای کرونایی

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، سید محمد طباطبایی  (مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور) در دیدار با کیخسرو خروش و خانواده این هنرمند، پیرامون مسائل هنری گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، طباطبایی با اشاره به نقش هنرمندان پیشکسوت در ثبت تاریخ هنر، گفت: هنرمندان پیشکسوت تاریخ زنده هنر معاصر هستند و ما باید این تاریخ را ثبت کنیم. در این مسیر برنامه‌ریزی مشخصی داریم که خاطرات هنرمندان پیشکسوت را در قالب‌های گوناگون منتشر کنیم.

او در ادامه با اشاره به طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر»، اضافه کرد: در حال حاضر که به‌خاطر شیوع بیماری کرونا انجام برنامه‌های گروهی برای هنرمندان پیشکسوت میسر نیست، برنامه‌های دیگری جایگزین آن کرده‌ایم که دیدار با پیشکسوتان هنر از آن جمله است.

در این دیدار کیخسرو خروش نیز ضمن تشکر از توجه به هنرمندان پیشکسوت، همراهی خود را با برنامه‌ها و فعالیت‌های موسسه اعلام کرد.

پیش از این مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در قالب طرح «ساعت سعد»، با پیشکسوتان هنر از جمله جواد علیزاده، محمدعلی ساربان و کامبیز درمبخش دیدار کرده بود.

انتهای پیام