راهیان نور ظرفیت با ارزشی برای تقویت روحیه انقلابی استبه گزارش ایرنا حجت الاسلام عبدالعلی گواهی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از اردوگاه راهیان نور شهید مسعودیان اهواز اظهار کرد: معنویت در هر جایی بروز پیدا کند باعث تقویت استعدادها و ذهن انسان شده و ایمان را تقویت می کند.
وی افزود: راهیان نور یک فرصت طلایی و ارزشمند برای جوانان انقلابی است تا با ایثارگری ها و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند.
مسئول سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون کشور ادامه داد: دانشجویان و طلاب هرساله در این ایام با حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس خوزستان، صحنه های این دوران را از نزدیک مشاهده کرده و روحیه انقلابی خود را تقویت می کنند.
وی بیان کرد: رزمندگان ایران در دوران دفاع مقدس مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند و حضور در یادمان های شهدا و مناطق جنگی خوزستان می تواند یادآور این ایثارگری ها باشد.
حجت الاسلام گواهی گفت: ایثارگری های رزمندگانی نظیر حسین فهمیده شاید برای برخی از نوجوانان مبهم باشد اما با مشاهده آثار جنگ تحمیلی و آشنایی با آرمان های شهدا، این ابهام برای نسل جدید انقلاب برطرف می شود.
وی افزود: تقویت روحیه انقلابی و معنوی جوانان با استفاده از ظرفیت راهیان نور، پیشرفت های عملی را نیز برای آنها به دنبال دارد و انتظار می رود هر ساله شاهد تعداد بیشتر راهیان نور در این مناطق باشیم.
7152/ 6037انتهای پیام /*