ستاره پسیانی به «الیور توئیست» پیوست/«خط باریک قرمز» امروز به صحنه می رودبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی نمایش «الیور توئیست»، ستاره پسیانی قرار است نقش نانسی را در سانس های ویژه ساعت ١٥ و ٢١ بازی کند، مهناز افشار بازیگر نقش نانسی نیز همچنان در سانس های ساعت ١٨ اجراهای بهمن و اسفند این نمایش حضور خواهد داشت.
حسین پارسایی نمایش موزیکال «الیور توئیست» را بر اساس نسخه سینمایی آن با همراهی گروهی از هنرمندان حوزه موسیقی و تئاتر در تالار وحدت به صحنه برده است.
موزیکال «الیور توئیست» به تهیه‌کنندگی موسسه حریر هنر شرق بر اساس رمان چارلز دیکنز تولید شده است.

** خط باریک قرمز به صحنه می رود
امروز چهارشنبه چهارم بهمن ماه ساعت ١٦ و ١٨ مددجویان کانون اصلاح و تربیت در پلتفرم داربست محسن به صحنه می روند.
نمایش «خط باریک قرمز» که با کارگردانی توماج دانش بهزادی و با نمایشنامه ای از کاملیا غزالی و تهیه کنندگی فرزاد خوشدست به روی صحنه می رود، در ادامه ساخت مجموعه تلویزیونی پس از حبس به اجرا رسیده است.
مستند «پس از حبس» به کارگردانی و تهیه کنندگی فرزاد خوشدست، اوایل آبان در کانون اصلاح و تربیت کلید خورد.
این سریال که محصولی از شبکه سه سیما به بررسی تاثیر هنر به ویژه مدیوم تئاتر بر مجرمان نوجوان کانون اصلاح و تربیت می پردازد.
خط باریک قرمز در جشنواره سی و ششم تئاتر فجر و در بخش خارج از صحنه اجرا خواهد شد.

** خداحافظی آن سوی آینه پس از چهل اجرا
نمایش «آن سوی آینه» به کارگردانی علی سرابی که از چهارم دی اجرای خود را آغاز کرده بود، در تاریخ ١٥ بهمن به پایان می رسد.
این نمایش با احتساب اجراهای هفته پایانی، تاکنون ٤٠ اجرا داشته است که با وجود اتفاقات غیر قابل پیش بینی اخیر همچون زلزله تهران، آلودگی هوا و فیلتر شدن فضای مجازی که امکان تبلیغات را از تئاترها، کنسرت ها و فیلم های سینمایی گرفته بود و همچنین همزمانی با جشنواره تئاتر فجر، یکی از پرمخاطب ترین و پرفروش ترین نمایش های ابتدای زمستان شد.
با وجود پیش فروش شدن هفته های پایانی اجراهای آن سوی آینه و به اتمام رسیدن بلیت های موجود، اجرای این نمایش تمدید نخواهد شد.
ریما رامین فر، مارال بنی آدم، علی سرابی و پژمان جمشیدی؛ بازیگران این نمایش هستند که در هفته پایانی اجراهای آن سوی آینه، هر شب ساعت ٢٠:٣٠ و در سانس های ویژه ساعت ١٧ در سالن شهرزاد به روی صحنه می روند.
آن سوی آینه یک کمدی درام فرانسوی است که با قلم فلوریان زلر به نگارش درآمده است.
فراهنگ ** 7561 **1055
دریافت کننده: سارا کریمیانانتهای پیام /*