شرایط جوی جست و جوی لاشه هواپیمای یاسوج را مشکل کرده استجلال پورانفرد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هنوز اطلاع دقیقی از محل سقوط هواپیما در دست نیست و نیروهای امدادی در حال جست و جو هستند.
وی افزود: چهار تیم جست و جو در چهار نقطه محل سقوط هواپیما در حال گشت زنی هستند که تاکنون هیچ گونه نشانه‌ای از لاشه هواپیما پیدا نکرده‌اند.
پورانفرد بیان کرد: با توجه به گفته افراد محلی در روستاهای اطراف پادنا که هواپیما را نزدیک سطح زمین مشاهده کرده‌اند احتمال سقوط هواپیما در اطراف این منطقه وجود دارد.
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اینک کارکنان اورژانس استان در کوه پادنا مستقر هستند.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح امروز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک ولی در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.
جست‌وجو برای یافتن جانباختگان احتمالی این سانحه هوایی از ساعاتی پیش آغازشده است.
خبرنگار: فهیمه قهرمانی**انتشاردهنده: موسوی
9868/6110انتهای پیام /*