عضو شورای شهر تهران: جامعه بدون حضور بانوان کمرنگ استبه گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، زهرا نژاد بهرام روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه دومین کنگره ملی زنان موفق ایران در محل دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: زنان عیب نیستند بلکه افتخار هستند و کسی نباید از سر لطف به ما نگاه کند و ما احتیاج به ترحم نداریم و ما احتیاج داریم که باور کنیم عاملیت داریم.
وی تصریح کرد: به نظرمی رسد مطالبات زنان هنوز جدی نشده است زنان باور ندارند می توانند مطالبه شان را درخواست کنند و مطالبه زنان ایران هنوز در قالب فرزندان و خانواده شان است و اگر بتوانیم مشکلات پدر یا مادر یا فرزندش را حل کنیم مشکلاتش حل می شود این ناشی از روح بزرگش است و زنان همیشه خودش را نمی بیند و تا زمانی که خودمان را نبینیم امکان عبور از مشکلات وجود ندارد.
نژاد بهرام افزود: طرحی را به شورای شهر تهران بردیم مبنی بر اینکه 25 صدم درصد از بودجه شهرداری های 22 گانه تهران برای زنان و با راهبرد مشاور امور زنان در حوزه حمایت از فضاهای کارآفرینی و توانمندسازی زنان در حوزه تاب آوری زنان را داشتیم اما رای نیاورد.
وی خاطرنشان کرد: واقعا مطالبه زنان دغدغه نیست و مساله آنها مساله خانواده شان است و جامعه دغدغه ای برای زنان ندارد و در این شرایط نامتعادل اجتماعی چه باید کرد ما باید هر کدام چندین نفر شویم و به زنان همجنس و خواهران خود بگوییم تا شما خودتان را دوست نداشته باشیم امکان رسیدگی به مطالبات خانواده را ندارید.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: تا جامعه به این موضوع دست نیابد که زنان مطالبه دارند نمی توان مشکلات آنان را حل کرد.
اجتمام **7268**1569انتهای پیام /*