فرماندار: مسئولان در خدمات رسانی به مردم آستارا عادلانه رفتار کنندبه گزارش خبرنگار ایرنا یونس رنجکش شامگاه پنجشنبه در آئین جشن انقلاب به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد میرزای آستارا افزود: مسئولان از پاسخگویی به مطالبات مردم نباید هراس داشته باشند، زیرا این انقلاب به پشتوانه مردم پیروز شد و در اوج قله عزت و اقتدار قرار دارد.
رنجکش اضافه کرد: خدمات بزرگی نظیر طرح راه آهن در دوران انقلاب اسلامی در شهرستان آستارا انجام شده و منفعت حاصل از این طرح مهم نصیب مردم منطقه خواهد شد.
وی با بیان اینکه حضرت امام (ره) انقلاب اسلامی را هدایت کرد، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران باید توسط مردم به نسل‌های بعد و ملل مختلف منتقل شود و این انقلاب، حرکت عظیم مردم در برابر تفکر سلطه گران بود.
رنجکش افزود: انقلاب اسلامی ایران با مجاهدت و شهامت مردم مومن به رهبری مدبرانه امام راحل به ثمر نشست و امروز عزت، اقتدار و عظمت کشور ثمره خون شهدای عزیز ایران اسلامی است.
فرماندار آستارا تصریح کرد: نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی بیشتر از سایر نسل ها به تبیین ارزش های نظام جمهوری اسلامی نیازمند هستند و باید حس اعتماد به ارزش های نظام در بین نسل های جدید انقلاب ایجاد شود.
رنجکش افزود: دشمنان از آنجایی که در تقابل نظامی با ایران ناکام خواهند ماند، اعتقادات و فرهنگ این مرز و بوم را مورد هجمه قرار داده اند و باید با هوشیاری کامل، دشمن را ناکام بگذاریم.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
خبرنگار:یوسف هدایتی**انتشاردهنده:کبیری
7105 / 7124/2007انتهای پیام /*