قباد شیوا با روزهای کرونایی چه می‌کند؟

این هنرمند در گفت‌وگویی با ایسنا درباره فعالیت این روزهای خود می‌گوید: مدتی است که در قرنطینه‌ خانگی هستیم، ولی همچنان قلم به دستم است و طراحی می‌کنم؛  از محیط اطرافم طرح می‌زنم و سعی می‌کنم اینچنین خودم را سرگرم ‌کنم.

شیوا همچنین از برگزاری نمایشگاهی از مجموعه آثار پوسترهای خود در بهار سال جاری خبر می‌دهد و می‌گوید: در صورتی که شرایط به حالت عادی بازگردد، تصمیم دارم که نمایشگاهی از مجموعه پوسترهایم از قدیم تا جدید برگزار کنم. این پیشنهاد از سوی گالری باروک مطرح شده و الان در حال تصمیم‌گیری هستیم.

این هنرمند گرافیست همچنین با اشاره به تعطیلی گالری‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، درباره برگزاری آنلاین نمایشگاه‌های هنری و فروش آثار، اظهار می‌کند: فکر نمی‌کنم این رویکرد چندان عملی باشد. آثار هنری باید حتما در نمایشگاه‌ها به نمایش گذاشته شوند تا همه بتوانند آثار را ببینند و سپس تصمیم به فروش بگیرند؛ مگر آنکه نقاش یک اثر هنری معروف باشد تا بتوان به صورت آنلاین آن را خریداری کرد.  در غیر این صورت باید نمایشگاه‌ها برگزار شوند و علاقه‌مندان آثار ببینند و سپس در صورت تمایل انتخاب و خریداری کنند.

انتهای پیام