قلب ایرانیان در سانحه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج آزرده شدبه گزارش ایرنا، در متن پیام اقبال عباسی که نسخه ای از آن روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: این خبر متاثر کننده و کشته شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان باعث تالم خاطر اینجانب و تمامی مردم ایران بخصوص مردم استان چهارمحال و بختیاری شد.
وی تاکید کرد: وقوع این حادثه اسفناک را به تمامی مردم ایران و هموطنان استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه بازماندگان سانحه دیدگان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای درگذشتگان غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان به خصوص خانواده های آنان صبر و شکیبایی مسالت می نمایم.
در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج و جان باختن 66 نفر در این سانحه هوایی، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور دستور ویژه ای تمامی نیروهای امدادی را در بخش های مختلف برای اعزام به منطقه به حالت آماده باش درآورد.
به دنبال سقوط این هواپیما در سمیرم استان اصفهان 7 تیم امداد کوهستان و واکنش سریع با 35 نفر و 7 دستگاه خودرو تخصصی از جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری به منطقه اعزام شدند.
همچنین رضا ظاهری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از حالت آماده باش 15 تیم عملیاتی آماده جست و جو و کوهستان برای اعزام به منطقه سمیرم خبر داد.
این هواپیما ساعت 5 صبح امروز (یکشنبه) از تهران به مقصد یاسوج پرواز کرده بود که از صفحه رادار حذف شد و در منطقه سمیرم سقوط کرد.
7362/6021انتهای پیام /*