مدیران و کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردندبه گزارش ایرنا، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به همراه جمعی از مدیران و کارکنان این نهاد با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان های والای ایشان، رهبری و شهدا تجدید پیمان کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم، با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه این آیین درجمع خبرنگاران گفت: امام راحل با استقامت و پافشاری خود توانست انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی برساند و برای ملت بزرگ ایران استقلال، عزت، اقتدار و استقامت در مبارزه با مستکبران را به ارمغان آورد.
جمال انصاری با بیان اینکه امام راحل انقلاب اسلامی ایران را با مشارکت و همراهی مردم به پیروزی رساند، اظهار داشت: امروز رمز ماندگاری نظام اسلامی به عنوان یک نظام تاثیر گذار در جهان تنها در گرو مشارکت مردم در امور کشور،پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و خدمات رسانی مطلوب به مردم است.
وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه قاچاق کالا و ارز یک جرم سازمان یافته است، ابراز داشت: خوشبختانه در سال 96 انسجام و هماهنگی خوبی بین دستگاه های مختلف در مبارزه با قاچاق کالا در کشور شکل گرفته است و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
انصاری با بیان اینکه قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور باید باز تعریف شوند، افزود: سازمان تعزیرات حکومتی در بخش مبارزه با قاچاق کالا و ارز آخرین سازمان برخورد کننده است ولی با این حال در 10 ماه نخست سال جاری به نسبت سال گذشته پرونده های تشکیل شده در این سازمان 30 درصد افزایش یافته است.
وی ادامه داد: سازمان تعریزات حکومتی در سالجاری سرعت روند رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز را به قدری بالا برده است که 60 درصد بر درآمد این سازمان نسبت به سال گذشته افزوده شده است.
انصاری اقدامات پیشگیرانه در حوزه قاچاق کالا و ارز را بهترین روش مقابله با این پدیده اقتصادی دانست و تصریح کرد: سیاست ها و برنامه های سازمان های مختلف باید به گونه ای باشد که در سطح کشور ما شاهد حجم بالای ورود کالای قاچاق به داخل کشور نباشیم.
3218/7247/6003
خبرنگار: امیر جعفری و امین کمالی فر ** انتشار: روح الله صائبانتهای پیام /*