مردم همواره پای نظام انقلاب اسلامی و خون شهدا ایستاده اندبه گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین امیر شفیعی در خطبه های این هفته نماز جمعه نایین در رواق فاطمیه امام زاده سلطان سید علی با بیان اینکه این شهرستان در هفته گذشته میزبان سه شهید گمنام ویک شهید از بافران بود افزود: این شهیدان بزرگوار انسان های شایسته ای بودند که جان خود را با اخلاص در راه خدا و کشور و اسلام فدا کردند ومانند گل پرپر شدند.
وی افزود: پیام شهدا برای مردمی که همواره در صحنه های انقلاب اسلامی حاضر می شوند تقدیر و تشکر و برای مسئولان هشدار و عمل به شعار ولایت پذیری است.
حجت الاسلام شفیعی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه گفت: نیازهای جوانان جامعه باید به خوبی شناسایی و در مسیر رفع این آنها باید اقدامات عملی صورت گیرد که امروز مهم‌ ترین این نیازها، اشتغال است.
وی تصریح کرد: جوانان از مسئولان، اشتغال می‌خواهند و انتظار می‌رود اولویت اقدامات دولت، ایجاد شغلی آبرومند برای قشر جوان جامعه باشد.
وی همچنین به قائله خیابان پاسداران تهران اشاره کرد و گفت: عده ای که خود را اهل عرفان معرفی کردند با خنجر و سلاح سرد آمدند و با خودرو به ماموران پلیس کوبیدند، پلیسی که حافظ امنیت کشور است.
وی با بیان اینکه در این قائله پلیس، بسیجی و سرباز شهید شد، اضافه کرد: به نظر می رسد این قائله زنجیره ای است و ناگهانی رخ نداده است، سر این رشته به دست آمریکاست و در فرصت هایی عده ای را تحریک می کند تا به میدان بیایند که کار بسیار زشتی بود.
امام جمعه موقت نایین همچنین با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج که هنوز بقایای جانباختگان آن انتقال نیافته است، بیان کرد: خانواده های این عزیزان هنوز منتظرند، این غم ملت ایران را غمزده کرد که از همه تلاشگرانِ مدیریت بحران، کوهنوردان و امدادگران قدردانی می کنیم .
ت 7136 / 6022انتهای پیام /*