مسئول شبکه فضای مجازی بسیج زنان: هدف غرب کاهش جمعیت ایران استبه گزارش روز دوشنبه خبرنگار اجتماعی ایرنا از مرکز رسانه ای بسیج صداوسیما، سمیرا خطیب زاده درنشست خبری بزرگداشت مقام مادر و روز زن، افزود: تولیدات فرهنگی بسیج زنان در راستای محوریت زن درخانواده واجتماع است.
وی اظهار کرد: در بسیج جامعه زنان رسالت و وظیفه خود می دانیم که در مناسبت های خاص مربوط به زنان تولید محتوا و انتشار آن در شبکه های مجازی برای استفاده بانوان و دختران را داشته باشیم.
مسئول بسیج زنان در بخش تولیدات و فضای مجازی افزود: چندین کلیپ چند دقیقه ای درباره زندگی زنان و دختران جوان با موضوع عفاف و حجاب، فرزندآوری که یکی از اهداف بسیج زنان در مقابله با هدف و سیاست غرب علیه خانواده های ایرانی است را تولید کرده ایم.
وی تصریح کرد: درآستانه روز 8 مارس غربی ها یک فضا سازی گسترده علیه زنان آزاده و مسلمان در جهان راه اندازی می کنند که گویا زنان غربی از نعمات بیشتری نسبت به زنان دیگر جهان برخوردارند.
این مسئول شبکه فضای مجازی بسیج زنان گفت: زنان جامعه ما باید حقیقت ماجرا را بدانند و تحت تاثیر ویترین غرب و آزادی بی حصر و حد زنان که تصوری بیش نیست قرار نگیرند.
خطیب زاده با اشاره به آمارجنایات علیه زنان درغرب افزود: به گفته کارشناسان نرخ طلاق درکشورهای غربی ازسال 2016 به میزان 30 درصد افزایش یافته که صدای حقوقدانان غربی را هم در آورده است.
وی با بیان این که تحقیر مادر درغرب تبلیغ می شود، تاکید کرد: ما نقش مادر را جدی می گیریم و در بحث رشد تعالی زن، جامعه ما حضرت زهرا (س) را به عنوان لگوی بی بدیل معرفی کرده ولی غرب در حال تحت الشعاع قرار دادن این مهم است .
خطیب زاده با اشاره به آمار بالای سقط جنین قانونی در آمریکا گفت: برابر اعلام جامعه آماری غرب از سال 1973 میلادی تا کنون بیش از 45 میلیون سقط جنین قانونی در آمریکا وجود داشته است که این نشان از جنایات و هجمه ها علیه زنان بوده و همچنین تبلیغ و تعریف مشاغل کاذب زنان در جامعه یکی دیگر از خطرات علیه زنان و دختران است.
وی با بیان اینکه غربی ها نقش زن را به مشاغل کاذب و فرودست جامعه تنزل دادند، تصریح کرد: این امر ازدواج غیر رسمی و نامشروع و در نتیجه کودکان نامشروع را در غرب به دنبال داشته است.
خطیب زاده با بیان این که آمارها نشان از این دارد که یک سوم کودکان در آمریکا از زنان مجرد متولد می شوند، ادامه داد: افزایش روسپیگری، افزایش تجاوز به کودکان و راه افتادن جنبش هایی برای فریاد خواهی زنان تحت ستم و تجاوزجنسی در جهان همه نشان از این دارد که زن غربی نه تنها آزاد نیست، بلکه مورد جنایت نیز قرار گرفته اند.
مسئول فضای مجازی بسیج زنان با اشاره به اینکه باید حقیقت ماجرا را علیه تبلیغ بی جهت غرب در آزادی زنان تبیین کنیم، گفت: ما در بسیج زنان تولید محتوایی داشتیم به نام فریب روزهشتم که در این تولید به محتوای روز8 مارس در جهت فریب زنان جهان اشاره شده است .
روز 20 جمادی الثانی مصادف با جمعه 18 اسفند ماه سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) یگانه دخت گرامی نبی مکرم اسلام و روز بزرگداشت مقام زن و مادر در ایران اسلامی است.
اجتمام/1095/1724انتهای پیام /*