میزان رضایتمندی مردم از عملکرد رفتار پلیس بالاستبه گزارش ایرنا سردار محمد شرفی روز یکشنبه در حاشیه همایش فرماندهان و رئیسان کلانتری ها و پاسگاه های استان گیلان در جمع خبرنگاران در رشت افزود: یکی از مطالبات به حق مردم و سلسله مراتب فرماندهی رفتار حرفه ای پلیس است که در واقع حقوق شهروندی رعایت شود.
وی اضافه کرد: برنامه ریزی کرده ایم برای 260 کلانتری هدف که بطور معمول بیش از 53 درصد رفت و آمدهای مردمی در این تعداد کلانتری ها انجام می شود، در اولویت نخست دوره های تعالی رفتاری و استاندارد سازی رفتار برای کارکنان باشند.
سردار شرفی یکی دیگر از موضوعات را بحث فنآوری عنوان و بیان کرد: بیش از 30 میلیون مراجعه کننده به کلانتری ها داریم که اگر بتوانیم، بعضی از کارهای کلانتری ها با بهره گیری از فنآوری همچون احضار و اخطار جلب از طریق پیامک برون سپاری می شود.
وی به هدف برگزاری همایش فرماندهان و رئیسان کلانتری ها و پاسگاه های استان گیلان اشاره و بیان کرد: سالانه در کشور عملکرد پاسگاه ها را در حوزه پلیس و پیشگیری تجزیه و تحلیل می کنیم و قرار شد در چند محور تحولاتی انجام بدهند.
سردار شرفی خاطرنشان کرد: همچنین آخرین دستاوردهای تحولی در حوزه کلانتری و پاسگاه ها را به دست اندرکاران این حوزه منتقل می کنیم تا آنها منطبق با اهداف سازمانی باشند.
خبرنگار:مریم سلیمانی**انتشاردهنده:کبیری
7296 / 2007انتهای پیام /*