ناجا آماده کمک به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی استبه گزارش ایرنا، سردار اسکندر مومنی روز شنبه در بازدید از محورهای ارتباطی کرج – قزوین اظهار داشت: با هدف عملی کردن این شعار استفاده از کالاهای ایرانی در اولویت قرار گرفته تا بتوان چرخه تولید و اشتغال را در کشور افزایش داد.
وی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای برگشت مسافران نوروزی اظهار داشت: سفر نوروزی بزرگترین عملیات ترافیکی سال ناجا و تمامی اهداف ما این است که شاهد حوادث کمتریدر جاده های کشور باشیم.
مومنی اضافه کرد: نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی و کلیه نیروهای خدماتی امدادی هم اکنون در آماده باش کامل هستند تا مسافران و مردم بتوانند با آرامش بازگردند.
وی گفت: تمامی مسیرها و جاده های کشور پرحجم و پرتردد است که مدیریت هر چه بیشتر با هدف کاهش تصادفات نیازمند هماهنگی همه دستگاه ها است.
مومنی افزود: در دور اول سفرها تصادفات ما نسبت به سال گذشته کاهش داشته اما در دور دوم این تصادفات افزایش داشته است.
وی افزود: شتاب و عجله، عامل بسیاری از تصادفات بوده و انتظار ما این است که مردم علاوه بر مدیریت بازگشت های خود از شتاب و عجله نیز جلوگیری کنند.
مومنی با اشازره به حجم ترافیک در آزادراه های استان البرز گفت: در 24 ساعت گذشته، البرز پرترددترین استان کشور بوده ومسیر بیش از 10 استان کشور از این استان عبور می کند.
وی گفت: در بعد امنیتی نیز با حضور همه نیروهای امنیتی و انتظامی ، امنیت بسیار مطلوب و قثابل قبولی در کشور ایجاد و شاخص های امنیتی ارتقا یافته است.
7414/1535انتهای پیام /*