نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت اعلام شدبه گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در این اطلاعیه آمده است به اطلاع داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در روز یکم دی ماه 96 شرکت کردند، می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.
داوطلبان هریک از دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌بایست با توجه به نتیجه اولیه (نمرات خام) مندرج درکارنامه و توضیحات این اطلاعیه اقدام کنند.
تمام داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس انتخاب شغل محل مربوطه کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان موظفند براساس زیر عمل کنند.
تمام شرکت کنندگان در آزمون باید با مراجعه به سایت دانشگاه – دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اطلاعات مربوط به فهرست اولیه شرکت کنندگان مشمول بررسی مدارک، زمان و مکان بررسی مدارک و در صورت لزوم مصاحبه تخصصی را کسب کنند.
مراجعه نکردن داوطلبان اعلام شده در فهرست اولیه بررسی مدارک در زمان مقرر اعلام شده در سایت دانشگاه مربوطه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام است و داوطلب حق اعتراض ندارد.
مسئولیت ناشی از رعایت نکردن دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب است و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم شده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
اعلام نمرات خام در کارنامه و کسب حدنصاب به منزله پذیرفته شده نهایی آزمون نیست و صرفاً در صورت بررسی صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، داوطلبان واجد شرایط به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص به گزینش معرفی می شوند.
« در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.»
واحد پاسخگویی غیرحضوری آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی در سال 1396 منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای تمام داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات هستند.
بنابراین داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در باره مندرجات کارنامه حداکثر تا روز 26 فروردین 97 با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های 42163 با پیش شماره 021 در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.
پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ 26 فروردین 97 ارسال شود، مقدور نیست.
اجتمام*1724*3377انتهای پیام /*