نشاط در جامعه با تقویت امید در مردم ایجاد می شودبه گزارش ایرنا هادی مقیمی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری طرح درخت آرزوها با تقدیر از این اقدام خداپسندانه افزود: کمک به خانواده‌های نیازمند به‌ویژه کودکان در شب عید، به نشاط در جامعه کمک خواهد کرد.
وی اضافه کرد: برگزاری چنین طرح‌هایی در وضعیت نامساعد مالی دستگاه‌های حمایتی ارزشمند است، اما آن‌چه ارزش این کار را دوچندان می‌کند، الگوسازی در بین مردم و تقویت روحیه نوع‌دوستی و کمک به هم‌نوعان است.
این مسئول خاطرنشان کرد: ارزش معنوی چنین اقداماتی می‌تواند هم‌ردیف با اموری نظیر مدرسه‌سازی، ساخت مسجد و حسینیه و … باشد.
فرماندار اردکان با ابراز خرسندی از این‌که دو مؤسسه غیردولتی به‌صورت خودجوش برگزاری این برنامه‌ها را در دستور کار خود قرارداده‌اند بیان داشت: آن‌چه ما به دنبال آن هستیم ایجاد یک جامعه بانشاط است و نشاط در جامعه با تأمین سلامت روح و جسم و تقویت امید در مردم ایجاد می‌شود.
وی با تأکید بر لزوم مساعدت و همکاری همه دستگاه‌ها در برگزاری باشکوه این برنامه اظهار امیدواری کرد مردم با استقبال از طرح درخت آرزوها، به ترویج فرهنگ کار نیک و عام‌المنفعه کمک کنند.
این طرح برای سومین سال متوالی با حمایت دو مؤسسه خیریه باران و امام زمان (عج)، هفدهم اسفندماه سال‌جاری و هم‌زمان با شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در اردکان برگزار می‌شود.
اردکان 98 هزار نفر جمعیت دارد و مرکز آن در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع است.
7544/ 6197انتهای پیام /*