نمایش آثار هنرمندان پیشکسوت و جوان قلمزن

به گزارش ایسنا، نمایشگاه گروهی «آثار نفیس هنرمندان قلم‌زن» که آثار هنرمندان پیشکسوت و جوان را در کنار هم به نمایش گذاشته است، روز جمعه (۱۹ مهر ماه) در این نگارخانه افتتاح شد.

محمد حسن گلچین‌پور، مدیر این مرکز فرهنگی که بر هنرهای سنتی و صناعی تمرکز دارد، درباره این نمایشگاه توضیح داده است: خوشبختانه هنر قلمزنی در این روزها، مورد توجه جوانان قرار گرفته و جوانان با استعدادی به دنبال راه‌کارهایی برای نوآوری در این هنر باقدمت هستند.

او یادآور شد: همچنین به دلیل سختی کاری که این هنر داشت، کمتر بانویی جذب این رشته از هنرهای سنتی می‌شد، ولی امروز نه تنها تعداد بانوان فعال در این رشته بسیار زیاد شده است، بلکه آثار بدیع و چشم‌نوازی را نیز خلق می‌کنند. 

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی همچون منصور حافظ‌پرست، رضا قادران، مجید بهرامی‌پور، محمدمهدی باباخانی، مصطفی میرفخرایی، محمد خورشیدی، کمال لطفی، رضا عابدی، مهران شیرزاد، سلیمان قربانیان، بهزاد ساعی، حسن نیستانی، امیر مالک صالحی، مینا علی بنا، لیلی صفاری، حمیده بوستان، مهسا شادکام، الهام مهدیان، سیده فاطمه مرتضوی، امیر حسین بزرگیان، داوود خلجی، محمد میرزایی، ابراهیم مختاری و … به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه گروهی «آثار نفیس هنرمندان قلم‌زن» که روز جمعه (نوزدهم مهر ماه) با حضور جمعی از هنرمندان قلمزنی برگزار شد تا روز پنجشنبه (۲۵ مهر ماه) ادامه دارد. 

گالری مس‌نگار در مجتمع پارک پرنس، واحد تجاری شماره ۵ واقع شده است.

انتهای پیام