نماینده مجلس : طرح های هادی پاسخگوی نیاز امروز جامعه روستایی نیستبه گزارش خبرنگار ایرنا ، شمس الله شریعت نژاد روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از پروژه آسفالت دهستان میر شمس الدین از توابع بخش مرکزی شهرستان تنکابن ، افزود : بارها ناکارآمدی طرح های هادی در روستاها را به رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور متذکر شدم اما هنوز طرح های هادی دست وپاگیر هستند.
وی اظهار داشت : باید تمامی دستگاههای اجرایی در جهت توسعه روستاها به کمک بنیاد مسکن بیایند تا مشکلات هر چه سریعتر برطرف گردد.
شریعت نژاد با اشاره به ضرورت تقویت زیر ساخت ها در منطقه خاطرنشان کرد : اگر نتوانیم به توسعه و پیشرفت در منطقه دست یابیم ، مطمئن باشید بسیاری از مردم دست به مهاجرت اجباری به استان های دیگر خواهند زد.
وی با بیان اینکه پیشرفت زمانی حاصل می شود که شوراها منافع مردم را درنظر بگیرند ، تصریح کرد : توجه به ظرفیت گردشگری منطقه تنکابن در کنار بخش کشاورزی می تواند موجبات پیشرفت و آبادانی را فراهم نماید.
این نماینده مجلس یادآور شد : دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگز قابل مقایسه با قبل ازانقلاب نیست ، اما نقد منصفانه باید در جامعه صورت گیرد.
پروژه آسفالت دهستان میر شمس الدین به طول 12 هزار و 520 متر مربع با عرض میانگین 8 متر و اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 187 میلیون ریال از محل قیر رایگان همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.
دربخش مرکزی تنکابن 15پروژه عمرانی با اعتبار 7 میلیارد تومان بوسیله دولت ، بخش خصوصی و تعاونی دردهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.
شهرستان 165 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.
خبرنگار : علیرضا پورعلم انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1602/7513/1899انتهای پیام /*