نماینده ولی فقیه در خوزستان:شهدا راه مقاومت را برای ما ترسیم کردندبه گزارش ایرنا آیت ا… سیدمحمدعلی موسوی جزایری دوشنبه در آیین تشییع پیکر جانباز شهید کاظم کرملا چعب در شهر شیبان افزود: حضور عموم مردم در آیین تشییع پیکر شهدا ، نشانگر عزم جزم آنان برای ادامه راه این عزیزان است و همه ما افتخار می کنیم رهرو چنین شهدای والامقامی هستیم.
وی با بیان اینکه شهدا مظهر اقتدار نظام اسلامی هستند اظهارکرد: شهدا فراموش شدنی نیستند و آحاد ملت انقلابی ما نیز به ادامه راه پرافتخار شهدا مصمم و استوار هستند.
وی افزود: همه ما باید از شهدا درس بگیریم و با همه توان به مردم خدمت و از نظام اسلامی و ولایت فقیه حمایت کنیم.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های شهدا به ویژه مادران و همسران شهدا و جانبازان گفت: خانواده های شهدا سرمایه معنوی جامعه ما هستند.
به گزارش ایرنا شهید کاظم کرملا چعب جانباز 70درصد دوران دفاع مقدس پس از سال ها تحمل و بردباری ناشی از صدمات و جراحت ها، روز یکشنبه به همرزمان و یاران شهیدش پیوست.
آیین تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام دوشنبه با حضورمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، خانواده های شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان و مردم شهیدپرور و انقلابی شیبان برگزار و پس از اقامه نماز به امامت آیت‌ا… موسوی جزایری در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
استان خوزستان با 33هزار و 880 جانباز معادل 6 درصد کل جانبازان کشور را دارد.
6065/ 6037انتهای پیام /*