هرگونه اقدام انتظامی منوط به داشتن کارن ضابط دادگستری استبه گزارش ایرنا ، ناصر عتباتی روز شنبه در نشستی با ضابطین قضایی استان با اشاره به اینکه طبق قانون آئین دادرسی جدید کیفری هر گونه اقدامات انتظامی منوط به داشتن کارت ضابط دادگستری است، گفت: اردبیل در بحث صدور این کارت ها جزو استان های پیشرو در کشور است.
وی گفت: تلاش می شود با برنامه ریزی منسجم، اقدامات مناسبی در حوزه تولید امنیت پایدار، کاهش جرایم و برخورد با هرگونه عوامل مخل امنیتی و بزهکاری در استان بیش از پیش برداشته شود.
وی در بخش دیگری سخنان خود بر اهمیت و لزوم پیشگیری از وقوع جرم، ارائه آموزش های تخصصی و آموزشی و استفاده از ظرفیت شورا در ایجاد صلح و سازش تاکید کرد.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با قدردانی از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه گفت: هماهنگی خوبی در استان بین مرجع قضایی و انتظامی وجود دارد و در سایه این هماهنگی ها موفقیت های چشمگیری در استان حاصل شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اردبیل نیز در این جلسه از اقدامات و حمایت های قانونی دستگاه قضایی از نیروی انتظامی در برخورد با مجرمان و متخلفان قدردانی کرد و اظهارامیدواری کرد تداوم و استمرار خوب این هماهنگی ها موجب تثبیت آرامش و امنیت در استان خواهد بود.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6018/6016انتهای پیام /*