واژگونی قایق بادی در رودخانه خرسان گردشگر 35 ساله را به کام مرگ بردجلال پوران فرد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این حادثه که ساعت هشت و 50 دقیقه امروز به فوریت‌های پزشکی گزارش شد یک مرد 52 ساله، گردشگر اهل تهران نیز مصدوم شد.
وی عنوان کرد: بنا به اطلاعات کسب شده دیروز عصر این 2 گردشگر پس از پیاده شدن از خودروی سمندی که قایق و وسایل آنها را حمل می‌کرد بالاتر از تونل میمند (پل نارمه در مرز چهارمحال و بختیاری) قایق خود را به آب انداختند.
پوران فرد ادامه داد: براساس وعده میان 2 نفر قایقران با راننده سمند می‌بایست در پل دوراه در بخش سادات محمودی در کهگیلویه و بویراحمد در کنار رودخانه توقف می‌کردند.
وی با اشاره به اینکه راننده سمند تا نیمه شب همان روز منتظر ماند و تماس‌های وی به دلیل دردسترس نبودن قایقران‌ها بی نتیجه ماند افزود: راننده به روستای سادات محمودی مراجعه کرده و در ساعت پنج شب با اهالی بعد از 2 ساعت پیاده روی یک نفر را مصدوم پیدا کردند.
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با دریافت این خبر بلافاصله با توجه به سخت گذر بودن منطقه بالگرد اورژانس با غواصان هلال احمر به منطقه اعزام شدند.
پوران فرد ابراز کرد: کارکنان فوریت‌های پزشکی، جسد نفر دوم را که غرق شده بود نیز پیدا کردند و با بالگرد اورژانس به یاسوج انتقال دادند.
وی عنوان کرد: مصدوم این حادثه نیز با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شد.
خبرنگار: فرزانه شریفی** انتشاردهنده: سید ولی موسوی نژاد
8143/6110انتهای پیام /*