پیوند موفقت آمیز سه عضو مصدوم ٣٩ ساله در بیمارستان تامین اجتماعی البرزبه گزارش ایرنا از اعلام روز شنبه سازمان تامین اجتماعی، این فرد پس از آنکه هنگام کار براثر رها شدن دستگاه برش (فرز) دچار حادثه و خون ریزی شدید شد، بلافاصله توسط امدادگران به بیمارستان فوق تخصصی تامین اجتماعی البرز مستقر در کرج انتقال یافت.
براساس این گزارش، در این حادثه علاوه بر جدا شدن فک از صورت، زبان فرد مصدوم براثر برخورد با دستگاه برش از سه ناحیه از هم جدا شده بود. با توجه به شرایط خاص این فرد، تیم پزشکی به سرپرستی دکتر فرهاد حمزه زاده (رئیس بیمارستان، جراح و متخصص ارتوپدی ) و همراهی دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص فک، صورت و ترمیمی و سایر پزشکان توانستند در یک عمل جراحی که حدود ٧ ساعت و ٣٠ دقیقه زمان برد، سلامتی را به فرد حادثه دیده بازگردانند.
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد، چنین عمل جراحی در استان البرز و حتی کشور بی نظیر بوده و اقدامات پزشکان موجب شد تا خانواده این فرد از نگرانی خارج شوند. اکنون وضعیت عمومی این مصدوم رضایت بخش است و در چند روز آینده پس از طی کردن مراحل درمان ترخیص خواهد شد.
گفتنی است، اوایل سال جاری نیز یک کارگر جوان حین کار در منطقه گرمدره کرج از ناحیه بازو دچار نقص عضو شد که با انتقال سریع وی توسط بالگرد امدادی اورژانس البرز و با تلاش متخصصان بیمارستان فوق تخصصی تامین اجتماعی البرز با موفقیت عمل جراحی پیوند عضو را پشت سر گذاشت و سلامتی خود را بازیافت. همچنین تاکنون متخصصان این بیمارستان چندین عمل جراحی موفقیت آمیز و منحصر به فرد را انجام داده اند.
بیمارستان ٣٠٠ تختخوابی و فوق تخصصی تامین اجتماعی البرز یکی از بیمارستان های مجهز کشور است که روزانه بیش از ٣ هزار مراجعه کننده دارد و علاوه بر بیماران استان البرز به سایر مناطق کشور خدمات دهی می کند.
خدمات درمانی این بیمارستان در بخش های مختلف برای بیمه شدگان تامین اجتماعی رایگان است.
سازمان تامین اجتماعی با 42 میلیون بیمه شده 18 نوع خدمت درمانی و بیمه ای به این افراد ارائه می دهد.
اجتمام ** 7268 ** 1418
تنظیم: مهناز بیرانوند ** ناشر: مریم برزآبادی
** آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaejانتهای پیام /*