چهارمحال وبختیاری میزبان جشنواره تئاتر منطقه ای معلولانمحمد میرزایی روز یکشنبه در آیین رونمایی از پوستر جشنواره افزود: این جشنواره با حضور 250 نفر از معلولان هنرمند در حوزه تئاتر از استان های تهران، اصفهان، قم، البرز، مرکزی و چهارمحال وبختیاری از 12 تا 15 اسفندماه سال جاری برگزار می شود.
وی از انعقاد تفاهم ‌نامه همکاری بین ادارات بهزیستی، صدا و سیما، حوزه هنری، حمل و نقل، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دهیاری‌ها خبر داد.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار چهارمحال وبختیاری نیز در این آیین با اشاره به فعالیت های سازمان بهزیستی در حوزه های مختلف در راستای رفع مشکلات و نیازهای جامعه هدف از جمله مسکن، اشتغال، آموزش و رفع نیازهای بهداشتی و درمانی افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری یکی از راه های معرفی توانمندیهای این قشر به جامعه و ایجاد نشاط و شادی بین جامعه هدف است.
جعفر مردانی افزود: برگزاری این جشنواره به منظور دستیابی همگان به توانمندیهای معلولان و یافتن زبان مشترک بین معلولان و جامعه از برنامه های به حساب می آید.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 32 هزار معلول در استان چهارمحال وبختیاری شناسایی شده که از این تعداد بیش از 5 هزار معلول مستمری بگیر دائم هستند.
خبرنگار:سمیه پناهنده**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
7360/6021انتهای پیام /*