چهار محور در خوزستان با ترافیک سنگین رو به رو هستندسرهنگ رضا دولتشاهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: محورهای ‘باغملک به ایذه و دهدز’، محور ‘اهواز به ملاثانی و مسجدسلیمان’، محور ‘بهبهان و رامهرمز’و محور ‘حمیدآباد، دزفول و اندیمشک’ چهار محور پردترددی هستند که امروز با ترافیک سنگین تا نیمه سنگینی مواجهند.
وی با بیان این که تردد در محورهای خروجی استان پرحجم است افزود: در حال حاضر مشکل خاصی در هیچ کدام از محورهای استان نداریم و پیش بینی ما برای ترافیک سنگین بعدازظهر و سفرهای برگشتی به استان است.

***اعمال ممنوعیت تردد ماشین‌های سنگین در سیزده بدر
رییس پلیس راه خوزستان با اشاره به استقرار 160 تیم در جاده های استان به ویژه نقاط پرتردد توضیح داد: در حال حاضر ممنوعیت تردد برای کامیون‌ها و تریلرها در همه محورهای استان اعمال و اجرایی شده است.
وی ادامه داد: هر گونه حمل مسافر توسط خوردوهای حمل بار مانند وانت بارها و… ممنوع است لذا از مردم خواهشمندیم از چنین وسایل حمل و نقلی به علت خطر جانی استفاده نکنند.
سرهنگ دولتشاهی توصیه کرد مردم در این روز به هیچ وجه عجله نکنند و با سرعت مطمئنه برانند تا سیزده بدر خوب و خوشی برای آن ها در آخرین روز از تعطیلات نوروزی رقم بخورد.
وی یادآور شد: از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته 41 نفر در تصادفات جاده ای خوزستان جان خود را از دست داده اند.
7164/6002انتهای پیام /*