کیوسک های مهربانی در زنجان ایجاد می شودهدایت صفری روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته و باهمکاری شهرداری زنجان کیوسک های جمع آوری کمک های مردمی وتوسعه فعالیت های خیر خواهانه برای مشارکت آسان خیران در چندین نقطه از سطح این شهر ایجاد می شود.
وی یادآوری کرد: یکی از اهداف مهم ایجادکیوسک های نیکوکاری دسترسی آسان خیران برای پرداخت کمک های نقدی و غیرنقدی به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان بوده و این مهم موجب افزایش بهره وری وکارایی کمیته امداد این استان می شود.
صفری افزود: برنامه ریزی شده است در قالب این کیوسک ها نسبت به حامی یابی برای طرح اکرام ایتام ومحسنین، رضوان، شفا و کوثر نیز اقدام شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان ادامه داد: هم اکنون خیران فقط در ایامی از سال که کمیته امداد برنامه های حامی یابی و جشن های عاطفه ها ونیکوکاری و یا حضور به دفاتر کمیته امداد در سطح استان با طرح های این نهاد مشارکت می کنند.
وی اظهار کرد: در صورت ایجاد پایگاههای دایمی امکان مشارکت خیران در برنامه های اجرایی کمیته امداد برای همیشه فراهم شده و حامیان و خیران در هر ساعت از روز و سال با مراجعه با این پایگاهها می توانند در کمک به نیازمندان مشارکت کنند.
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان نیز در این ارتباط گفت: شهرداری و کمیته امداد تعامل خوبی باهم دارند ومی توانند برنامه های مشارکتی زیادی برای جامعه هدف واقشار نیازمند انجام دهند و در این خصوص باید ظرفیتها شناسایی وزمینه های تعامل وهمکاری مشخص شود.
غلامحسن احمدی خاطر نشان کرد: شهرداری در برنامه های فرهنگی کمیته امداد مشارکت فعالی دارد و استندها ، بیلبرد های تبلیغاتی وتابلوهای شهرداری برای تبلیغ مناسبت های مختلف در اختیار کمیته امداد قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 22 هزار و 500 خانوار با جمعیت 39 هزار نفر از خدمات مستمر و غیرمستمر کمیته امداد استان زنجان برخوردارند که 13 هزار زن سرپرست خانوار، 17هزار سالمند، 3 هزار و 700 دانشجو و دانش ‌آموز و 659 بیمار خاص و سرطانی از جمله آنها هستند.
7320/8068انتهای پیام /*