‌جوایز عکاسان ایرانی از مجموعه جشنواره‌های هلند

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دفتر فیاپ در ایران، مجموعه جشنواره‌های بین‌المللی عکس هلند که در سه بخش برگزار می‌شود، به عکاسان ایرانی جوایزی را اهدا کرد.

Circuit به یک مجموعه جشنواره گفته می‌شود که از چند نمایشگاه مختلف با داورهای مختلف تشکیل شده اما حق ثبت‌نام و برگزارکننده آنها یکسان است. با یک بار ارسال عکس به یک Circuit عکس‌ها چند بار داوری شده و در نمایشگاه‌های مختلف نمایش داده می‌شوند. اما تنها یک کاتالوگ تولید می‌شود. این مجموعه جشنواره از سه جشنواره تشکیل شده بود.

در یازدهمین جشنواره Delft:

عکس‌های «به سوی آینده» و «در معبد» از ابراهیم بهرامی به ترتیب موفق به دریافت جوایز مدال طلای PSA و روبان افتخار Fotobond  شدند.

در سومین جشنواره Epe:

عکس «در معبد» از ابراهیم بهرامی موفق به دریافت روبان افتخار ISF شد.

در نهمین جشنواره سالن Challenge Rijen:

عکس «تشریفات» از ابراهیم بهرامی روبان افتخار GPU و عکس «پرش» از سیدرضا جوادی روبان افتخار Rainbow Challenge Rijen را دریافت کردند.

در این جشنواره که زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) و PSA برگزار شد، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) در بخش‌های مختلف جشنواره شامل سید رضا جوادی، ابراهیم بهرامی، سید احسان مرتضوی، امیدرضا پورنبی، عرفان ربیعی دستجردی و محمدجواد یاوری نعمان پذیرفته شدند.

انتهای پیام