25 هزارگردشگر از خدمات هلال احمر بروجرد بهره مند شدندمحمد کرمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای تعطیلات نوروز تا کنون هفت حادثه رانندگی در جاده های شهرستان بروجرد رخ داده که به 12 مصدوم آن توسط امدادگران سه پایگاه امداد جاده ای هلال احمربروجرد امدادرسانی شده است.
وی اظهارکرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون نیز تعداد سه هزار و 100 گردشگر نوروزی از خدمات سلامت پایگاه های هلال احمر برخوردار شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر بروجرد بیان کرد: از 28 اسفند تا پایان هشتمین روز از فروردین 600 گردشگر از خدمات تست قند خون و 2 هزار و 500 گردشگرنیز از تست فشار خون پایگاه های امداد جاده ای بروجرد بهره مند شده اند.
کرمی اضافه کرد: همچنین در این مدت 26 هزار بروشور، دعای سفر و نقشه راهنمای گردشگر نوروزی درپایگاه های هلال احمر بروجرد توزیع شده است.
به گزارش ایرنا در ایام نوروز سه پایگاه راهنمای گردشگران در میدان آیت الله بروجردی(ره)، میدان زائران کربلا و میدان قیام شهرستان بروجرد خدمات لازم را به گردشگران ارائه می دهند.
بروجرد با 350 هزار تن جمعیت و یک هزارو 606 کیلومترمربع وسعت در شمال لرستان واقع و با شهرستان های ملایر و اراک در استان های همدان و مرکزی هم مرز است.
شهرستان بروجرد با 175 اثر و بنای تاریخی، مذهبی و طبیعی مقصد بسیاری از گردشگران در ایام مختلف سال است.
7273/7190انتهای پیام /*