55 نفر در تصادفات خوزستان مصدوم شدندرضا رفیعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در نخستین سانحه که در ساعت 13:41 دقیقه در جاده هندیجان-دیلم روی داد یک دستگاه سواری ‘ام .وی. ام’ واژگون شد که در اثر آن چهار نفر مصدوم شدند.
وی افزود: مصدومان این حادثه پس از امداد رسانی های اولیه به بیمارستان شهدای هندیجان منتقل شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان با اشاره به سانحه دوم که در جاده لالی-مسجدسلیمان(تونل) روی داد، عنوان کرد: در این سانحه که در ساعت 15:30 دقیقه جمعه روی داد بر اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت پنج نفر مصدوم شدند که به بیمارستان امید لالی انتقال یافتند.
رفیعی بیان کرد: در حادثه سوم نیز که در ساعت 14:55 دقیقه در خیابان وهابی اهواز روی داد، به دلیل برخورد یک دستگاه پژو206 با یک دستگاه پراید پنج نفر مصدوم شدند.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان بیان کرد: در سانحه دیگر که در ساعت16:15 دقیقه روز جمعه در دارخوین روی داد، چهار نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه سمند مصدوم شدند.
وی تصریح کرد: در سانحه ای دیگر و در برخورد یک دستگاه پژو 405 به گارد ریل در جاده کمربندی اندیمشک 6 نفر مصدوم شدند.
رفیعی ادامه داد: این حادثه که در ساعت 19:8 دقیقه اتفاق اتفاد، هیچ مورد فوتی نداشت.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان با اشاره به روی دادن تصادف دیگری در شب جمعه گفت: در این حادثه که در ساعت 20:00 در محور رامهرمز – رامشیر روی داد 2 دستگاه پراید با هم برخورد کرده که طی آن هشت نفر مصدوم شدند.
وی تاکید کرد: در هیچ یکی از حوادث رخ داده تاکنون مورد فوتی گزارش نشده است.

**افزایش تعداد مصدومان حادثه تصادف ایسوزو با پراید
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان یادآور شد: همچنین در سانحه رانندگی صبح روز جمعه یک دستگاه ایسوزو با یک دستگاه پراید در جاده اندیکا به لالی 23 نفر مصدوم و پنج نفر کشته شدند.
از ابتدای تعطیلات نوروز امسال تاکنون 31 نفر در نقاط مختلف خوزستان در سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند.
7148/6064انتهای پیام /*