835 پرونده تعزیراتی در سیستان و بلوچستان تشکیل شدحیدر میرزایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح نظارت نوروزی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از 15 اسفند تا 15 فروردین با هدف افزایش رفاه حال شهروندان به اجرا درآمد.
وی ادامه داد: پرونده های تشکیل شده این مدت در حوزه های کالا و خدمات، بهداشت و درمان، دامپزشکی و قاچاق کالا و ارز بود که متخلفان آنها به پرداخت 233 میلیارد و 700 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.
وی عمده مراکز مورد هدف در اجرای طرح نظارتی نوروز را شرکت‌های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط هوایی، زمینی، دریایی و حمل‌ و نقل درون ‌شهری و برون ‌شهری، مراکز اسکان و پذیرایی، اقامتگاه‌ ها، هتل ها، اماکن تفریحی و فرهنگی، مراکز عمده تهیه و توزیع مواد غذایی شامل رستوران‌ها، سالن های غذاخوری شهری و جاده ای، اغذیه ‌فروشی‌ها، قنادی ها، مراکز توزیعی، خدماتی، انبارها، سردخانه ها، فروشگاه های زنجیره ای، نمایشگاه بهاره، میدان‌ های میوه و تره بار، جایگاه های سوخت، مراکز بهداشتی و درمانی، درمانگاه ها، آمبولانس های خصوصی و آرایشگاه های زنانه و مردانه ذکر کرد.
وی گفت: امسال نکته قابل توجه این بود که کیفیت پایین محصولات خارجی سبب کاهش چشم گیر خرید این گونه اجناس در منطقه آزاد چابهار شده بود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: شهروندان به عنوان همیاران این مجموعه می توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه صلاحیتی سازمان تعزیرات حکومتی موارد را از طریق سامانه تلفنی 135 اعلام کنند تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.
7316**3213انتهای پیام /*